Δεκαοκτώ νέες υποψηφιότητες για το δημοτικό συμβούλιο & τις δημοτικές κοινότητες

Στέλιος Αγγελούδης – Συγκροτούμε ένα ψηφοδέλτιο δουλειάς και ευθύνης

ΔΕΚΑΟΚΤΩ ΝΕΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΤΗΝ «ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ»

«Πιστοί στη θέση μας πως μόνο οι ισχυρές Ομάδες μπορούν να πετύχουν τις μεγάλες αλλαγές, ανακοινώνουμε σήμερα τα ονόματα δεκαοκτώ ακόμη συμπολιτών μας, υποψηφίων συμβούλων που νοιάζονται για τη Θεσσαλονίκη και θέλουν να προσφέρουν σε αυτή την πόλη.

Άνθρωποι που ζητούν να είναι χρήσιμοι, αποτελεσματικοί, που μοιράζονται κοινές αξίες, που έχουν όραμα, θέληση και βούληση να οδηγήσουμε τη Θεσσαλονίκη στην επόμενη ημέρα. Συγκροτούμε ένα ψηφοδέλτιο δουλειάς, βάζουμε τον πήχη ψηλά, φέρνουμε στο προσκήνιο τους πολίτες, τις γειτονιές, φτιάχνουμε μια πόλη φιλική, λειτουργική, ανθρώπινη, μια πόλη που θέλεις και αξίζει να ζεις!

Φτάνουμε πλέον τους 158 υποψηφίους συμβούλους, η ανταπόκριση των ενεργών πολιτών στο προσκλητήριο που απευθύναμε κομίζει μήνυμα νίκης, αισιοδοξίας και βεβαιότητας, πως όλοι μαζί, μια Ομάδα, μπορούμε με τόλμη να αλλάξουμε την πόλη, μπορούμε να κερδίσουμε το μέλλον!

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. Αυλογιάρη Φαίη- Υπεύθυνη Μάρκετινγκ και Διαφήμισης
  2. Αβραμίδης Στέφανος-Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός
  3. Ζαχαριάδης Λάζαρος – Τοπογράφος – Γεωμέτρης, π. εργαζόμενος στην Τοπική Αυτοδιοίκηση, π. δημοτικός σύμβουλος
  4. Καλαϊτζίδης Σάββας- Ιατρός Ουρολόγος
  5. Μήτος Δαμιανός- Επιχειρηματίας
  6. Οικονόμου Δημήτρης  – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Τζελέπης Σπύρος – Στέλεχος Ασφαλιστικής Εταιρείας          

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. Γεωργίου Δημήτρης- Φοιτητής (Γ΄ Διαμέρισμα)
  2. Γιαννολούδης Λευτέρης – Δάσκαλος/Διευθυντής Δημοτικού Σχολείου (Τριανδρία)
  3. Ηλιάδου Μαρία – ελεύθερος Επαγγελματίας (Ε΄ Διαμέρισμα)
  4. Κόττα Αθανασία – Υπάλληλος Γραφείου (Β΄ Διαμέρισμα)
  5. Μπιλίκας Νίκος – Επιχειρηματίας/Οικονομολόγος (Β΄ Διαμέρισμα)
  6. Ναλμπάντης Χρήστος – Υπάλληλος ΔΥΠΑ (Β΄ Διαμέρισμα)
  7. Παπαναστασίου Τάσος- Εκπαιδευτικός (Ε΄ Διαμέρισμα)
  8. Σαπουντζόγλου Αντώνης -Σύμβουλος Αποκατάστασης (Ε΄ Διαμέρισμα)
  9. Τσιότα Ιωάννα-Ιδιωτική Υπάλληλος (Ε΄ Διαμέρισμα)     
  10. Φυραρίδης Στάθης – Υπάλληλος ΕΛΤΑ (Β΄ Διαμέρισμα)

Χρήστου Ευγενία – Συνταξιούχος Δήμου Θεσσαλονίκης (Ε΄ Διαμέρισμα)